Yoğurtlu Limon Kürü Google

yogurtlu-limon

Yoğurtlu Limon Kürü Faydaları;

Birçok insan hayatının bazı dönemlerinde fazla kilolarıyla boğuşmak durumunda kalır. Göbek eriten limonlu yoğurt kürü. Diyelim kilolarınızı verdiniz ama vücudunuz siz müdahale etmedikçe kilolu dönemlerinizden izler taşımaya devam eder.

Bu fazlalıklar öyle kendiliğinden yok olup gitmezler. Bunu gerçekleştirmek için gerçekten de kilo vermekte olduğunuz kadar kararlı ve azimli olmak, nasıl olsa kiloları verdim göbek de kendiliğinden düzelir demeden, ya da bir iki gün içinde olmuyor diye düşünüp vazgeçmeden devam edip yoğurtlu limon kürü karışımını denemek gerekir.

Bu izlerden en başta geleni de vücudun göbek ve bel kısmında kalan ve hoş görünmeyen yağ fazlalıklardır.

Aslında en güzeli, normal kilonuza ekstra kilolar eklenmesine engel olacak şekilde bir yaşam tarzı benimsemek ama bu her zaman mümkün olmuyor. Eğer fazla kilolarınız ya da eritemediğiniz bir göbeğiniz varsa, oturup üzülmek yerine harekete geçmenin tam zamanıdır.

Göbek eritmek için uygulanan birçok yöntem vardır, ancak son günlerde hayli ilgi gören yoğurtlu limon kürü; içeriği bakımından, ulaşılması ve tatbik edilmesi en kolay, aynı zamanda en etkili olanıdır.

Yoğurtlu Limon Kürü İçeriği ve Hazırlanışı;

Yoğurtlu limon kürü hazırlamak için temel maddeler; limon, yoğurt ve zerdeçal, zencefil veya pul biber gibi baharatlardan tercih ettiğiniz bir tanesi. Yoğurt ve limon suyundaki asit yağları eritiyor, kullanılan baharat da metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı oluyor. Bir kaseye 3 yemek kaşığı yoğurt koyulur, üzerine ½ limonun suyu eklenir ve en son olarak da 1 çay kaşığı zerdeçal, zencefil veya pul biber eklenerek karıştırılır.

Bu karışım gece yatmadan yarım saat kadar önce yenilmelidir. Karışımı tükettikten sonra üstüne herhangi bir şey yenmemelidir. Bu kürü bir iki gün deneyip bırakmamalısınız, etkisini görebilmek için en azından birkaç hafta devam edilmesi, hatta biraz da egzersiz yaparak desteklenmesi gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: